Користуюся набором кілька тижнів у досить інтенсивному режимі. Що стосується технічного стану сталі, то захист від корозії на високому рівні: навіть при постійному контакті з кислотами з овочів та фруктів жодних ознак іржі чи окислення на лезах не виявлено. Структура металу стабільна, поверхня залиш..
Користуюся цим ножем щодня для підготовки різних продуктів. Загалом враження нейтральні: ріже добре, сталь тримає гостроту. Окремо відзначу зручну дерев'яну ручку, вона приємна на дотик і не ковзає. Вага розподілена рівномірно, тому ніж відчувається збалансованим у руці під час роботи...
Добрий день! Зацікавив ваш мусат Winzbacher. Підкажіть, будь ласка, а яка у нього реальна вага? Не буде він занадто важким, якщо користуватися ним щодня на кухні, чи рука не втомлюватиметься?..
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, наскільки цей ніж універсальний? Чи реально ним різати хліб, чи все ж таки краще докупити окремий зубчастий ніж, бо цей більше підходить для м'яса та овочів?..
15.06.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів