Угода користувача

1. Терміни та визначення

Інтернет-магазин — Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі Інтернет за адресою domopolis.ua. В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин та Магазин.

Відвідувач Сайту – фізична особа, яка перейшла на сайт domopolis.ua

Користувач – відвідувач Сайту, який приймає умови цієї Угоди.

Покупець — Користувач, який оформив Замовлення в Інтернет-магазині domopolis.ua

Одержувач — фізична особа, яка приймає Замовлення, оформлене Покупцем під час його доставки.

Продавець — інтернет магазин domopolis.ua

Товар — предмети широкого користування, представлені в інтернет-магазині.

Замовлення — оформлений запит Покупця на покупку та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, вибраних на Сайті.

 2. Загальні засади

2.1. Продавець здійснює продаж Товарiв через Iнтернет-магазин за адресою domopolis.ua

2.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними в цій угоді (далі – Умови продажу товарів).

2.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про Товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України.

2.4. Угода може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку без попередження Користувача/Покупця. Нова редакція Угоди набирає чинності через 10 (Десять) календарних днів з моменту її опублікування на Сайт.

2.5. Публічна оферта визнається акцептованою Відвідувачем Сайту/Покупцем з моменту реєстрації Відвідувача на Сайті, оформлення Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті.

Договір роздрібної купівлі-продажу вважається укладеним з оплати покупцем товару через платіжну систему підтверджує оплату товару.

Повідомляючи Продавцю свій e-mail та номер телефону, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами Сайту/Користувачами/Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем у рамках цієї Публічної оферти.

 3. Предмет угоди

3.1. Предметом цієї Угоди є надання можливості Користувачеві придбати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою domopolis.ua

3.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є у каталозі Інтернет-магазину.

 4. Реєстрація на сайті

4.1. Реєстрація на Сайті здійснюється переходом за посиланням "Увійти", розміщеним у верхньому правому кутку кожної сторінки Сайту.

4.2. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

4.3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Користувачем під час реєстрації.

4.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані Користувачем під час реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист за адресою: info@domopolis.ua

4.5. Спілкування Користувача/Покупця з операторами Call-центру/менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурної лексики, образливих висловів, і навіть загроз і шантажу, незалежно від цього, як і кому вони були адресовані.

4.6. Продавець має право надсилати Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру за допомогою e-mail та sms розсилок з інформацією про знижки, акції, нові надходження тощо. Частота розсилок визначається продавцем, в односторонньому порядку.

 5. Товар та порядок здійснення покупки

5.1. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями щодо нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець має звернутися до Служби підтримки клієнтів.

5.2. У разі відсутності зроблених Покупцем Товарів на складі Продавця, Продавець має право виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації, або дзвінком оператора Call-центру Продавця.

5.3. У разі ануляції повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, яким Товар був оплачений.

5.4. Замовлення Покупця оформляється відповідно до процедур, зазначених на Сайті у розділі «Як оформити замовлення» за адресою www.domopolis.ua

5.5. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

5.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцю надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, або за телефоном. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення.

5.7. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцю.

 6. Доставка замовлення

6.1. Способи, а також зразкові терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка» за адресою www.domopolis.ua Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.

6.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами території України, якщо на Сайті не вказано іншої інформації.

6.3. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

6.4. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених у пункті 6. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, має право вимагати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип та номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональних даних Одержувача (п.10.3.).

6.5. Ризик пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення. У разі недоставки Замовлення Продавець відшкодовує Покупцю вартість передплаченого Покупцем Замовлення та доставки у повному обсязі після отримання від Служби доставки підтвердження втрати Замовлення.

6.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, а також (у разі потреби) форми оплати та вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.

6.7. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним у момент вручення кур'єром Товару Одержувачу.

6.8. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Отримувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар та перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару та цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару Одержувач розписується у Витратному ордері та оплачує Замовлення (без 100%-ної передоплати). Підпис у доставочних документах свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю та належним чином виконав свої зобов'язання щодо передачі Товару.

6.9. Час перебування кур'єра за адресою Одержувача обмежено 30 хвилин.

6.10. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

6.11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:

здійснення доставки — окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійних зобов'язань Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця та не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 7. Оплата товару

7.1. Ціна товару вказується у національній валюті України

7.2. Ціна товару вказується на Сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві оплачену за Замовлення суму тим самим способом, яким вона була сплачена.

7.3. Ціна Товару на Веб-сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар не підлягає зміні. Ціна товару може диференціюватися по регіонах.

7.4. Особливості оплати Товару за допомогою банківських карток: Visa, Mastercard

7.4.1 Відповідно до положення ЦБ України «Загальні принципи емісії та здійснення операцій із застосуванням платіжних карток регулюються нормами законів України "Про Національний банк України", "Про банки та банківську діяльність", "Про платіжні системи та переказ грошей в Україні", Положення про порядок емісії платіжних карток та здійснення операцій з їх застосуванням, затверджене постановою Правління Національного банку України» від 19.04.2005 № 137 - операції з банківських карток здійснюються власником картки або уповноваженою ним особою.

7.4.2 Авторизація операцій з банківських карток здійснюється банком. Якщо банку є підстави вважати, що операція носить шахрайський характер, то банк має право відмовити у здійсненні цієї операції. Шахрайські операції з банківськими картками підпадають під дію статті 190 КК України.

7.4.3 Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання банківських карток при оплаті всі Замовлення, оформлені на Сайті та передплачені банківською карткою, перевіряються Продавцем. З метою перевірки особи власника та його правомочності на використання картки Продавець має право вимагати від Покупця, який оформив таке замовлення, пред'явлення документа, що засвідчує особу.

7.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування вказані на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

 8. Повернення товару та грошових коштів

8.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначених на Сайті за адресою domopolis.ua

8.2. Повернення Товару належної якості:

8.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару у будь-який час до його отримання, а після отримання Товару – протягом 14 днів, за винятком дня покупки, за винятком Товарів, зазначених у п. 8.2.4. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару. Товари, що постачаються у комплекті, приймаються до повернення лише у комплекті.

8.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.8.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою поверненого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення.

8.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 3 днів від дня повернення Товару.

8.3. Повернення Товару неналежної якості:

8.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. 7.3.2. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

8.3.2. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис і вказує що: «Замовлення прийняло, комплектність повна, претензій до кількості та зовнішнього вигляду товару не маю». Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

8.3.3. Якщо Покупцеві було передано Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 18 "Права споживача при виявленні в товарі недоліків" Закону про захист прав споживачів.

8.3.4. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 10 днів з дня надання відповідної вимоги (Закон «Про захист прав споживачів»).

8.4. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку або готівкою. Спосіб повинен бути вказаний у відповідному полі заяви на повернення Товару.

8.5. При передачі товару, що повертається кур'єру, необхідно при собі мати паспорт.

 9. Відповідальність

9.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині domopolis.ua

 10. Конфіденційність та захист інформації

10.1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляється відповідно до Закону України "Про персональні дані" 

10.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає таку інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, пароль.

10.3. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою виконання Продавцем зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем в рамках цієї Публічної оферти , просування Продавцем товарів та послуг, проведення електронних та s , контролю результатів маркетингових акцій, клієнтської підтримки, організації доставки товару Покупцям, проведення розіграшів призів серед Відвідувачів Сайту/Користувачів/ Покупців, контролю задоволеності Відвідувача Сайту/Користувача/Покупця, а також якості послуг, що надаються Продавцем.

10.4. Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (зокрема передачу третім особам, крім транскордонну передачу, якщо потреба у ній виникла під час виконання зобов'язань), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

 

Товар доданий в кошик prod