Чудовий захисний чохол. Ідеально підходить під наш садовий стіл і дуже надійно кріпиться. Витримав всю зиму, і можна було не хвилюватися, що вітер його здує. Легко миється водою і досі виглядає як новий...
Чудовий захисний чохол. Ідеально підходить під наш садовий стіл і дуже легко кріпиться. Витримав всю зиму, і ми не хвилювалися, що вітер його знесе. Легко миється зі звичайним шлангом і досі виглядає як новий...
Достатньо великий, щоб добре накрити підвісне крісло. Затяжний шнур не дуже зручний, але якщо діяти обережно та терпляче, все виходить. Я додатково прив'язав шнур до стійки біля основи, щоб чохол не злетів від вітру. У будь-якому разі, витримав дощ і шторм, все залишилося сухим. За таку ціну однозна..