Добрий день! Дуже подобаються стільці, але хвилююся через колір. У мене вдома є кіт і маленька дитина, тому синій оксамит може бути ризикованим. Підкажіть, будь ласка, наскільки ця тканина практична? Якщо щось випадково проллється, чи можна просто протерти вологою ганчіркою, чи потрібні якісь спеціа..
Добрий день! Дуже подобається модель стільця, але хвилююся через колір. Підкажіть, будь ласка, наскільки коричнева екошкіра практична? Якщо випадково розлити каву чи вино, чи легко це буде відтерти, чи матеріал вбирає вологу?..
Користуюся стільцем вже кілька тижнів. Що стосується кольору, то коричневий відтінок у реальності виглядає досить стримано. Він майже повністю відповідає зображенню на сайті, хоча при певному освітленні може здаватися трохи темнішим. Загалом, розбіжність мінімальна і не кидається в очі...
18.05.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів