Останні відгуки

Денис
Користуюся цим столом вже кілька місяців і хочу окремо відзначити бічні гачки. Здавалося б, така дрібниця, але вони реально змінили організацію мого простору. Раніше навушники завжди валялися десь між моніторами, займаючи місце, а сумка після роботи зазвичай опинялася на підлозі. Тепер усе має своє ..
17.06.2026
Віктор И.
Купив цей стіл переважно для домашнього офісу, бо хотів мати можливість працювати стоячи. Після кількох днів використання можу сказати інвестиція повністю виправдана. Стіл дуже продуманий від якісної збірки до простого керування. Особливо подобається цілісна стільниця без жодних щілин, гладка та сті..
16.06.2026
Станіслав
Поверхня стільниці дуже приємна на дотик, має приємну текстуру. За кілька місяців активного використання не помітив жодної подряпини, покриття виявилося дійсно стійким...
14.06.2026
Товар доданий в кошик prod