• Ціна
    від
    до

Останні відгуки

Орися Т.
Користуюся холодильником вже два дні й дуже задоволений. Вентилятор трохи шумний, але не дуже заважає (хоча я планую його замінити). Важливо температура на фото це кімнатна температура, а не температура всередині. Першого вечора поставив 1,5 ящиків охолодженого пива за 30 хв температура впала з 16C ..
09.06.2026
Ярина Ґ.
Підключення до прикурювача 12V працює стабільно, штекер тримається міцно. Кабель у комплекті має оптимальну довжину, що дозволяє зручно розмістити холодильник у салоні...
06.06.2026
Товар доданий в кошик prod