Дуже задоволена покупкою! Найголовніше для мене була безпека, і це ліжко повністю відповідає вимогам: всі кути закруглені, немає жодних гострих країв, за що можна зачепитися. Також приємно, що використані безпечні фарби на водній основі — жодним хімічним запахом не пахне, що критично важливо для дит..
Доброго дня! Дуже подобається ліжко, хочу взяти на подарунок дитині на 3 роки. Але переживаю через колір — воно біле, а доставка зазвичай буває грубою. Підкажіть, будь ласка, наскільки надійно воно запаковане? Чи не поб’ється фарба по кутах під час транспортування, щоб я міг(ла) одразу подарувати йо..
07.06.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів