Дуже зручна річ: завдяки двом рівням нарешті вдалося розмістити і високі рослини, і низькі, не захаращуючи підлогу. Конструкція стійка, а вертикальне розташування реально економить місце в кімнаті...
Добрий день! Дуже подобається ваза, але переживаю через мозаїку. Підкажіть, будь ласка, чи надійно закріплені скляні шматочки? Не відпадуть вони через якийсь час, якщо вазу часто переставляти або просто так вона стоятиме?..
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, наскільки ця конструкція стійка? Боюся, щоб сходи не перекинулися, якщо я поставлю на верхню полицю важкий керамічний горщик з великою квіткою. Чи не занадто вона легка для таких речей?..
16.06.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів