• Ціна
    від
    до

Останні відгуки

Орися О.
Купила собі на Різдво, дуже задоволена. Почала в середині січня з насінню з супермаркету, вже зібрала кінзу, скоро буду робити песто. Для мене ціна була доступною, за такі гроші кращого й не бажала...
06.06.2026
Товар доданий в кошик prod