Добрий день! Підкажіть, будь ласка, наскільки надійні ручки у цієї каструлі? Не занадто вони тонкі? Боюся, що якщо наповнити її повністю, вона буде заважка і ручки можуть бути незручними або навіть прогнутися при перенесенні...
Боже, нарешті я знайшла каструлю, з якою не треба бігати по кухні в пошуках рушника! Ці порожнисті ручки — просто порятунок. Раніше я завжди боялася обпектися, переносячи гарячу страву зі плити на стіл, а тепер це настільки комфортно та безпечно. Руки взагалі не відчувають сильного жару, і хват дуже..
30.05.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів